• Неодамнешно
SI4178DY SI4178 4178 ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот СОП-8 MOSFET Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

SI4178DY SI4178 4178 ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот СОП-8 MOSFET Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

DEN 315.84

Количината на стоката
Това е достапна


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
MUERYGAR
Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
SI4178DY-Т1
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови

Слични производи во категоријата