• Неодамнешно
  • -26 %
Мотоцикл LCD Електроника 1-6 Ниво на Опрема Индикатор Мото Дигитална Опрема Метар За Хонда CBR900RR CBR 900RR CBR 900 RR 1994 - 2003 година

Мотоцикл LCD Електроника 1-6 Ниво на Опрема Индикатор Мото Дигитална Опрема Метар За Хонда CBR900RR CBR 900RR CBR 900 RR 1994

DEN 2407.00
DEN 3252.96

Количината на стоката
Това е достапна

Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил, така што ние
Бизнис Часови : Сонце-Петок Од 10 : 00-18 : 00 (Кина Време GMT+8 : 00)
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот. Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор. ние ги испратите преку различни воздух mail.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Треба некои професионални вештини пред тие да може да биде инсталиран. Ако не знаете како да го инсталирате, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying.
Ако вашиот не го прифати превозот време ,ве Молиме да не наддавање
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари наплата
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Жица иглички не е приклучокот на ecu приклучок адаптер кога ќе се примени, ова ќе биде повеќе convinient за да се присилува и жица поправите.

Клучни карактеристики

боја:
црвено светло, зелено светло, сино светло
Објектот Дијаметар:
0cm
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Тежина:
0.28kg
Име На Модел:
За Хонда Мотор EFI
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ROHS
Специјални Функции:
Не Plug Игра
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
како на сликата прикажани
Тип На Објект:
Мотоцикл LCD Електроника 6 Брзина 1-6 Ниво на Опрема Индикатор
Се прикаже спектар:
1-6 Опрема Екранот
Инсталација Белешки:
Yes
Апликацијата 01:
За Хонда CBR900RR
Година 01:
1994-2003

Слични производи во категоријата