• Неодамнешно
Мотоцикл Термо метар за хонда cb400 nmax KOSO Мини четири квадратни lcd дигитален дисплеј hygrometer сензор на температура на интелигентни

Мотоцикл Термо метар за хонда cb400 nmax KOSO Мини четири квадратни lcd дигитален дисплеј hygrometer сензор на температура на

DEN 839.52

Количината на стоката
Това е достапна

Мотоцикл Термо метар за хонда cb400 nmax KOSO Мини четири квадратни lcd дигитален дисплеј hygrometer сензор на температура на интелигентни ФУНКЦИИ: 1. Употребата на high-definition LCD екран екран.
2. Температура на екранот стабилна, Точни.
3. Водоотпорен и Сончање.
4. Долг животен век.
5. Мал и лесен. ГОЛЕМИНА:
ПАКЕТ:
ВКЛУЧУВААТ:

Клучни карактеристики

Бренд Име:
NORXI
Објектот Тежина:
155g
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Должина:
5.5cm
Специјални Функции:
Мотоциклите температура на водата тест
Име На Модел:
SWB-R01
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
2.7cm
Објектот Висина:
3.4inch
tachometer:
0 ~ 20000 ВРТЕЖИ во минута
ВРТЕЖИ во минута текст пулсот:
0.5 ~ 6
Напон:
DC8 - 18 V
Ефективната температура опсег:
-10 ~ 60 степен centigrade
Метар Големина:
56.9 X 29 X 11mm
Метар тежина:
За 38.5 g
Tachometer предупредување:
5 000 - 20 000 ВРТЕЖИ во минута
Се прикаже спектар:
0-120 Степен centigrade
Се Прикаже Спектар 2:
32-248 Целзиусови
Точка име :
termometro мото

Слични производи во категоријата