• Неодамнешно
  • -17 %
Акрилик Случај Школка fr GM328 Транзистори Тестер TFT Диоди LCR ESR Метар PWM Плоштадот T25 Капка брод

Акрилик Случај Школка fr GM328 Транзистори Тестер TFT Диоди LCR ESR Метар PWM Плоштадот T25 Капка брод

DEN 146.00
DEN 176.16

Количината на стоката
Това е достапна

Лесен за електронски ентузијасти да се соберат. Акрилик материјал, изгледа транспарентен (треба да го урне филм). Овој сет на DIY покрие голема мерка е дизајниран за GM328 Транзистори Тестер, која може ефикасно да се заштити метар. Големина : прибл.83 x 83 x 30 mm Забелешка : GM328 Транзистори Тестер не е вклучен! Количина : 1set Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 3мм грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) :
1 x Acryl Случај за GM328 Транзистори Тестер(DIY Колекции)

Клучни карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Електрични

Слични производи во категоријата