• Неодамнешно
Нови и оригинални E50S8-1000-3-Т-24 Autonics ЕНКОДЕР

Нови и оригинални E50S8-1000-3-Т-24 Autonics ЕНКОДЕР

DEN 3792.00

Количината на стоката
Това е достапна

100% Нови и оригинални E50 S8-1000-3-Т-24 Autonics ЕНКОДЕР 12-24 VDC
Произведено во КИНА Надворешниот дијаметар од 50 mm вратило тип пораст на ротари енкодер Надворешниот дијаметар од 50 mm вратило тип E50 S пораст на ротари енкодер серија, на нови напојување напонот 12-24 VDC на Линија Возачот излез тип на производ се Зголеми клиент избор простор. Ротари енкодер E50 S серија, цена-ефикасен, погоден за сите видови на индустриски машини (како што се рачни машини, формирање на машини, пакување, машини, итн.). Главните карактеристики * 12-24 VDC напојување напонот на Линија Возачот излез тип на * погоден за Агол, позиција, брзина, брзина, забрзување, должината на мерење * напојување напонот : 5 VDC,12-24 VDC ±5% Примери на примена * се користи во индустриски машини позиција контрола
Дел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам.
Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.
Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.
OMRON и AUTONICS,ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.
САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА. Префрлете се на сензор : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE. IGBT МОДУЛ.
Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас.
Наплата & Замена
1. Во рок од 10 дена замена или враќање.
2.Нови и оригинални производи,квалитет на гаранција за период од 1 година.
3. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена.
4.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат. Топло прашува : 1. Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа. 2. Било додатоци пред да го замени, ве молиме тест прв,а потоа го инсталирате.Избегнувајте да предизвика непотребни загуби. Повеќе производи, ве молиме да кликнете : http : //www.aliexpress.com/store/2065120

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
E50S8-1000-3-Т-24
Излез Тип На:
12-24V
DIY Материјали:
Електрични

Слични производи во категоријата