• Неодамнешно
  • -8 %
IWP-023 032031A ЗА ФОЛКСВАГЕН Поло 6N 1,6 55 KW Bj 1998 - 2 КОМПЈУТЕРИ БЕНЗИНСКИ ИНЈЕКТОР за ГОРИВО IWP023 IWP 023 FJ10723 FJ1072312B1 FJ10723-12B1

IWP-023 032031A ЗА ФОЛКСВАГЕН Поло 6N 1,6 55 KW Bj 1998 - 2 КОМПЈУТЕРИ БЕНЗИНСКИ ИНЈЕКТОР за ГОРИВО IWP023 IWP 023 FJ10723 FJ1072312B1

DEN 1236.00
DEN 1344.00

Количината на стоката
Това е достапна


Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година ЗА FIAT PUNTO (176) (1993/09 - 1999/09) PUNTO (176) 75 1.2 176 A8.000 1242 54 73 Hatchback 93/10 - 99/09 ЗА FIAT PUNTO (188) (1999/09 - /) PUNTO (188) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 188 A4.000 1242 44 60 Hatchback 99/09 - / ЗА СЕДИШТЕ КОРДОБА (6 K1, 6 K2) (1993/02 - 1999/10) КОРДОБА (6 K1, 6 K2) 1.6 јас ALM 1598 55 75 Салон 93/02 - 99/06 ЗА SEAT IBIZA II (6 K1) (1993/03 - 1999/08) IBIZA II (6 K1) 1.6 јас ALM 1598 55 75 Hatchback 93/03 - 99/08 ЗА СЕДИШТЕ КОРДОБА Vario (6 K5) (1996/08 - 1999/06) КОРДОБА Vario (6 K5) 1.6 јас ALM 1598 55 75 Имот 96/09 - 99/06 ЗА "ШКОДА" FELICIA јас (6 U1) (1994/10 - 1998/03) FELICIA јас (6 U1) 1.6 LX EA111 1598 55 75 Hatchback 95/08 - 98/03 ЗА "ШКОДА" 105,120 (744) (1983/02 - 1990/12) 105,120 (744) 1.2 120 L 742,12 1164 38 52 Салон 83/10 - 90/12 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО (6 N1) (1994/10 - 1999/10) ПОЛО (6 N1) 75 1.6 AHS 1598 55 75 Hatchback 94/10 - 99/10 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" VENTO (1 H2) (1991/11 - 1998/09) VENTO (1 H2) 1.6 AEE 1598 55 75 Салон 92/09 - 98/09
Оригиналниот Дел Нема&Производ Слика
1- ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис . И во однос на ДЕЛ NO (не), можете да проверите вашиот стар еден , и ќе видите некои броеви или букви на вашиот стар објект тело .
2 - ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална Слика е иста како нашата , бидејќи ние ќе ви покаже секоја страна на prodducts .
Квалитет И Гаранција
Сите наши производи се извори директно од нашиот спектар на одобрени фабрики , кои ние ги користиме за снабдување со некои од водечките автомобилски делови добавувачи во Европа и Америка, и со ISO-TS16949 сертификат . И сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена .
Политика & Се Враќа
Ние ќе го прифати враќа за наплата или размена ако тие се користи или скршени, купувачот плати враќање поштарина. Доколку дел е погрешна и замена ќе бидат испратени по враќањето и тестирање на стариот единица.
Купување на 10 или повеќе ?
Прашајте нè за рефус попусти .
Превозот Начини Како Подолу ;

Клучни карактеристики

is_customized:
46433547
Објектот Должина:
FJ10723
Фолксваген Модел:
Поло
Поло-Година:
2003 година
Бренд Име:
ICIFAUTO
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Материјал Тип:
032906031A

Слични производи во категоријата