• Неодамнешно
500pcs бесплатен превозот инјектор за гориво поправка на полнење гориво инјектор pintle капа (АЈ-P3034,11.8*5.45*2.5 мм)

500pcs бесплатен превозот инјектор за гориво поправка на полнење гориво инјектор pintle капа (АЈ-P3034,11.8*5.45*2.5 мм)

DEN 2327.52

Количината на стоката
Това е достапна

EMS 5-20days
3.e-ЕМС 5-20days
8.Pls секогаш бидете сигурни дека вашата адреса и контакт бр.минатата стави int тетрапак да брод.
3,Pls проверете со вашиот царинските за посебни давачки пред цел, ако тоа е потребно .
превозот :
превозот метод превозот време
1.e-пакет од 5-20days
9.Russion Воздух 15-50days
2. За боја и параметар : ве молам дозволете ми да знам што треба,ако не избра вашиот requried параметар или забелешка која треба време 24hours.8 mm
еден задржете ID : 2,5 mm
единица тежина : 0.Сингапур Posti (4 px) 15-60days
11.ЗАЧУВАМ
2.Сингапур Финска 8-25days испорака :
многу важно : Ние само ќе брод пратката до вашата адреса на вашата нарачка.
**** Ве молиме ги споделите со нас, ако сеуште не може да добиете предмети во рамките на 27 дена откако ќе се плати, тогаш можеме да го испита
Плаќање :
1.ПРОЗОРЦИ 3-8days
7.ТНТ 3-8days
5.
За твое :
1.2 г
материјал : земјата-пријателски најлон
пакување :
Ние ќе ги користат најдобрите пакување за заштеда на товар цел или безбедносни цели .500 парчиња /торба .
Опис :
500pcs бесплатен превозот инјектор за гориво поправка на полнење гориво инјектор pintle капа (АЈ-P3034,11.5 мм
максимална : 5.
2, ние не сме одговорни за трошоци во дестинација.Банкарски Трансфер
3.
Здраво ,драги
ви благодариме за вашата нарачка
1,прво треба да се испрати на парцели да се Изразат е складиште ,а потоа Експрес' склад организира пратката да се испратена до твојата адреса.Оценувањето на плаќање.ние ќе брод параметар по случаен избор
3. Гаранција :
100% од сите испорачани производи ќе бидат тестирани пред shiping и ние гарантираме дека сите наши производи ќе добиете ќе се работат сите во право.потоа ставете една лебл со точка БР.ако сакате да се направи голема цел ,ве молиме контактирајте со нас во секое време,ние ќе ви одговори што е можно поскоро
.DHL 3-8days
4.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 7-40days
10.Ви благодарам многу за вашиот пристап и поддршка.Fedex 3-8dyas
6. Така ќе треба да се почека во 2-9 работни дена откако ќе го постави цел ,а потоа ние ќе им даде на вашиот следење БР.5 мм)
За Peugeot
големина на : 11.

Клучни карактеристики

Материјал Тип:
PP66
Бренд Име:
ayounes
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
is_customized:
yes
Објектот Должина:
11.8*5.45*2.5mm
Големина:
11.8*5.45*2.5 мм
Точка Бр.:
P3034
боја:
Црна
Тип На Објект:
вбризгување на гориво
Место на Потекло:
wenzhou,кина
Автомобил Производител:
Заменлив

Слични производи во категоријата