• Неодамнешно
40pieces/торба инјектор за гориво обнова комплет за Chevrolet dawoo BUICK ПЛОВИ системи за вбризгување на горивото поправка колекции АЈ-RK055

40pieces/торба инјектор за гориво обнова комплет за Chevrolet dawoo BUICK ПЛОВИ системи за вбризгување на горивото поправка

DEN 762.24

Количината на стоката
Това е достапна


ПЛАЌАЊЕ :
Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. Без вашата забелешка, ние обично се покаже ИНЈЕКТОР за ГОРИВО ДЕЛОВИ или АВТО ДЕЛОВИ и пишување пониска комерцијална вредност и испрати стоката во време,како и стоката ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за лесно царинење.6 мм ASNU254 црна боја
2012
ПАКЕТ :
Ние ги користиме најдобрите пакување за заштеда на товар цел или безбедносни цели .
ИСПОРАКА & ПРЕВОЗОТ :
многу важно : Ние само ќе брод пратката до вашата адреса на вашата нарачка.
ОПИС :
40pieces/торба инјектор за гориво обнова комплет за Chevrolet dawoo BUICK ПЛОВИ системи за вбризгување на горивото поправка колекции АЈ-RK055
Исто така одговара за инјектор oem : 25319301 услуга за полнење
вклучувајќи текови : (секоја компоненти 40 пос)
делови нема.
ЗА ТВОЕ :
Почитувани ,ние сме двете фабриката и трговија co. Оценувањето на плаќање.
Ве молиме ги споделите со нас, ако сеуште не може да добиете предмети во рок од 35 дена откако ќе се плати, тогаш можеме да се испита. големина на забелешка
микро филтер-101 12*6*3мм бела мрежа
viton о прстени-2010 9.53 мм viton црна боја
пластична капа pintle-3036 13.Ви благодариме
1. Така ќе треба да се почека во рок од 2-7 дена по што се става ред ,и тогаш, ние ќе им даде на вашиот следење БР.
40pcs по делови во zip-заклучување кеса ,потоа го ставаат во тетрапак
Или во зависност од вашиот пакет.
Време на испорака : 1-10 дена откако доби на вашата исплата .Pls секогаш бидете сигурни дека вашата адреса и контакт бр. СМЕТКА
3.LTD,spealized во Авто Резервни делови ,добредојдовте на истрага нас за детали.
Ви благодариме за вашето пребарување
НИЕ ASLO ГО ПРОДАДЕ МНОГУ DIFFIRENT ПОПРАВКА КОЛЕКЦИИ
.
прво ние треба да се испрати на парцели да се Изразат е складиште ,а потоа Експрес' склад организира пратката да се испратена до твојата адреса. ЗАЧУВАМ
2.
како слика ,но ќе се промени според вистинските дела.Pls означи вредноста за дестинација царинење кога ќе ја поставите вашата цел на линија.

Клучни карактеристики

is_customized:
YES
Бренд Име:
ayounes
Concorde-Година:
1993 година
Материјал Тип:
БАКАР ГУМА
За Возило Брендови/Модел:
Chrysler
Chrysler Модел:
Concorde
Објектот Должина:
25319301
ДЕЛОВИ НЕ СЕ:
RK055
Место на Потекло:
wenzhou, кина
Тип На Објект:
вбризгување на гориво
ОЕМ:
25319301
Автомобил Производител:
Chevrolet

Слични производи во категоријата