• Неодамнешно
ERIKC Заеднички Железнички Алатка Piezo Инјектор за Гориво Вентил Assy Инсталација Поправка Алатка за отстранување Piezo Инјектор вентил

ERIKC Заеднички Железнички Алатка Piezo Инјектор за Гориво Вентил Assy Инсталација Поправка Алатка за отстранување Piezo Инјектор

DEN 1680.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Алфа Ромео Модел:
156
Објектот Должина:
10
156-Година:
2004 година
Материјал Тип:
Челик
is_customized:
No
За Возило Брендови/Модел:
Алфа Ромео
Бренд Име:
ERIKC
Посебни Карактеристики:
Piezo Инјектор Вентил Assy Intall Алатка
Функција:
Piezo Инјектор За Гориво Поправка Алатка Intallation
Тип:
Заеднички Железнички Инјектор Поправка Алатка

Слични производи во категоријата