• Неодамнешно
AIBOULLY Подземни Светлина Пејзаж на Светлината LED Градина Вила Тревник Светлина Отворено Водоотпорен Плоштадот Осветлување Инкрустирани на Вниманието

AIBOULLY Подземни Светлина Пејзаж на Светлината LED Градина Вила Тревник Светлина Отворено Водоотпорен Плоштадот Осветлување

DEN 1152.00

Количината на стоката
Това е достапна


24 W и 36 W тежина повеќе од 2 KG, ќе ги користиме меѓународните истите да се изречни или ЕМС транспорт.
Треба црвено / сино / жолта / зелена / светлина ве молиме кликнете на линкот подолу; https : //www.aliexpress.com/store/product/AIBOULLY-522-Led-underground-lights-24 W-garden-lawn-lamp-12 W-courtyard-lighting-scene-lighting-project-commercial/2653167_32805701662.html?spm=2114.12010612.0.0.245 Izu новиот нерѓосувачки челик панел, задебелување не ' рѓа не избледуваат, површината на научни третман, да се продолжи работниот век, употребата на стврднат стакло маска, силна компресија висока температура, светлина тело има три водоотпорен мерки, Сијамски леќа водоотпорен, Водоотпорен подлога печат. Оригиналниот Тајван LED чип, висока лумен, извор на светлина живот до 50.000 часа, заштеда на енергија, со циркулација на воздухот за ладење дизајн, заштита вози моќ и чипови, многу погодна за плоштади, паркови, сценски места, семејството вили, итн. Модел : LLY-511 Гаранција : 1 година извор на Светлина тип : LED Процес : фалсификувани Број на извори на светлина : 1 или повеќе без разлика Дали светилка е извор на светлина : со извор на светлина Напон : 110 V ~ 240 V (вклучувајќи го и) Материјал : Нерѓосувачки челик Моќност : 1 W (inclusive) -36 W (вклучувајќи) е Применливо простор : друго / other Стил : едноставен модерен

Клучни карактеристики

боја:
Топло бела, Бела
Wattage:
5w, 12W, 1w, 7w, 9w, 18W, 24W, 36W, 3w
Употреба:
Индустриски
Гаранција:
1 година
Број На Модел На:
LLY-511
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Извор На Светлина:
LED Светилки
сертификација:
CE,CCC
Тип На Прекинувач:
Никој
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Напон:
110-240V
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
Sdhouseware

Слични производи во категоријата