• Неодамнешно
10.1 инчен индустриски четири wire resistive touch screen Дисплеј LCD монитор

10.1 инчен индустриски четири wire resistive touch screen Дисплеј LCD монитор

DEN 7728.00

Количината на стоката
Това е достапна


Опис На Производот
Advanrage :
1. Fanless систем за ладење.
2. CE,FCC,ROHS
3. 9 V~30 V широк спектар на DC моќност
4.Resistive Touch Поддржува Допир Функција
Спецификација : Модел 101 M5-Дисплеј со Големина 10.1 Инчен Светлината 450(изборен до 1000 макс) Резолуција 1024*768 10.1 Инчен Екран допирни екран Домување Материјал Челик, боени. БОЈА бело/ црна факултативна Contrast ratio 1500 : 1 Интерфејс VGA/DC PORT/RS232(Други дополнителна : HDMI/AV..) Превозот 1-3 дена Моќ Интерфејс DC Авијација Главата Оперативен напон 12 V Работна температура -20 ℃ -70 ℃ Влажност 5.5% -95.5% не-кондензирање температура на Чување
-10 ℃ -60 ℃
ПОВЕЌЕ СЛИКИ :
Димензија :
Персоналните инсталирате
VESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталација
Тест&производство :
Апликации

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
101M5-A
Тип:
панел pc
Производи Статус:
Акции
Големина На Дисплеј :
10.1 Инчен
Контрастот:
1000
Резолуција:
800*600
Осветленоста:
450 cd/m2
Интерфејс :
VGA/DC PORT/RS232(Друга опција
Моќ Интерфејс :
DC Авијација Глава
Влажност :
5.5% -95.5% не-кондензирање
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
Температурата На Работа:
-25--75
сертификација:

Слични производи во категоријата