• Неодамнешно
Вградени Индустриски Мини-ITX Плоча врз Основа На Quad Core J1900 Одбор Со Допир Функција Плоча

Вградени Индустриски Мини-ITX Плоча врз Основа На Quad Core J1900 Одбор Со Допир Функција Плоча

DEN 8345.76

Количината на стоката
Това е достапна

0/Внатрешниот 2×USB 2.Чување Влажност : 5% - 95% Систем ПРОЦЕСОР Intel J1900,2.Ние, исто така, поддршка на големо цена за големи цел.
ГАРАНЦИЈА УСЛОВИ
Ние обезбедуваме 18 месеци
Повратната информација е многу важно за нас, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети, или контактирајте со нас ако има некои проблеми со нашите објекти.0 GHz, SO-DIMM : 2 G, Одборот 1×VGA,1× LVDS (18 Бити), 3×USB,1×HDMI, 2×LAN,2
×USB(Внатрешен),1×GPIO(8 Бита),1×SATA,1×MSATA,2×MPCIE,4×РС 232,1×PS2/1×SIM слот,AUD
Моќ конектор (Pin),Аудио влез и излез пристаниште,Моќ дупка(9 V-25 V) Стандардни Додатоци Топлина мијалник, Сериски порт продолжување кабел,Sata кабел,switch,Моќ конектор Факултативна N2930 ПРОЦЕСОРОТ, Wifi/3 G/4 G,SO-DIMM : 2 G,SSD : 16 G/32 G/64 G
Опсег На Примена
Механички автоматизација, медицинска опрема, да играат игри, ПОС машина, автоматски сервис и интелигентни мало,Мобилни возило-монтирани компјутер решение
Пакување & Испорака
Пакување детали : Еден компјутер во подарок кутија (L*W*H)353*279*45mm , 10 компјутер во carto
Испорака : 3 дена по плаќање
ПЛАЌАЊЕ&ПРАТКАТА.Добредојдовте На Шенжен Ling Џијанг Компјутер Technology Co. Вградени Индустриски Мини-ITX Плоча врз Основа На Quad Core J1900 Одбор Со Допир Функција Плоча Плоча Orderssssssss!!!!!!
Опис На Производот
На матичната плоча карактеристики Intel® Bay Трага чипсет, интегрирани quad-core Intel® Celeron® J1900 процесор, Intel® Седмата Генерација графика моторот и медиумите кодек на моторот за да се обезбеди подобрен обработка на слика перформанси и 3 D видео перформанси.Работна Влажност : 5% - 95% Складирање Temp Складирање Температура : -40℃-80℃. Ако треба.
Карактеристики Име на Модел PCM3-N2930 Механички Димензии 156×119(mm) Напојување 9 V-25 V Чувар дрва 0-255s Нето тежина 0.0(Pin) GPIO 1×GPIO 8 Бити(4in/4out) PS/2 1×KB/MS2 Внатрешна конектор Екранот на Одборот 1×VGA/1×HDMI/1×LVDS(18/24 Битови внатрешна) Аудио Одборот 1×МИКРОФОН-во,1×Линија-надвор,да се Интегрираат звучна картичка ALC662,
2×2 W AMP конектор за (внатрешна) Екран функција 1 (4/5/8 Жица) Други Фан полнач, 2×мин-PCIE(Wifi/3 G/4 G),1×SIM слот Гаранција 1×GPIO 8 Бити(4in/4out) 12 месеци Цел информации Име на Модел PCM3-N2930 Стандардна Конфигурација J1900 ПРОЦЕСОРОТ,2.

Клучни карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
PCM3-J1900
Тип:
Вградени Индустриски Плоча
Бренд Име:
Ling Џијанг
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel J1900 ПРОЦЕСОРОТ
Чипсет:
Intel Bay трага СПЦ
меморија:
Одборот 2Г до 4G
SATA:
1*SATA,1*М-SATA
систем:
Win7/Win8/Linux
lan:
1*10/100/1000Mbps RJ45
Димензии:
156*119(mm)
Напојување:
9V-25V
Нето тежина:
0.2 kg(Вклучувајќи го и heatsink)
Екранот:
Onbaord 1*VGA/1*ДП

Слични производи во категоријата