• Неодамнешно
  • -6 %
Бесплатен Превозот 1.5 м Гумени Смахнат Фудбал Браник Топка Меур Фудбал За Возрасни Отворено Спорт Воздух Zorb Топката Тело Zorb Топка

Бесплатен Превозот 1.5 м Гумени Смахнат Фудбал Браник Топка Меур Фудбал За Возрасни Отворено Спорт Воздух Zorb Топката Тело Zorb

DEN 7580.00
DEN 8064.00

Количината на стоката
Това е достапна

Надувување балон фудбалска топка бара никакви остри објекти во областа.
Увозни давачки,даноци и давачки?
А : ве Молиме обрнете attenttion дека увозните давачки,даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест.
Е пумпа (воздушен компресор)се вклучени?
A : Не се вклучени,ако е потребно,ве молиме да го купите дополнително.Децата треба да имаат родителска грижа при играње.
Колку време е време на испорака?
О : ќе добиете вашите производи, во рок од 2 недели по плаќање.
Што гарантира постојат?
A : 1 години гаранција за Квалитет за да се избегне вашиот по-saleservice ризик и бесплатна поправка за полнење.
Она земји ќе брод вашата производи ?
О : за целиот свет.Луѓето withe срцеви заболувања,висок крвен притисок,и слабите институции имале подобро не се игра.Вие сте resposible за дополнителна наплата, ако пакет вратени бидејќи од грижите адреса.Можете да изберете помеѓу 6 различни бои,јасно,црвена,сина,жолта,зелена.
Испорака Детали
1.Стандард на превозот превозникот е DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,тоа ќе трае 5-7 buiness дена да испорача.Таму се наплаќаат на купувачот одговорност,ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат цена за купување.
Дали е можно да се печати ништо на топки?
A : Можете да притиснете броеви и свој лого за слободни.Ве молиме confire ќе се стави на точни и comlete превозот адреса .Поројниот дожд,три или повеќе силни ветрови и не треба да се користи.5 м дијаметар за возрасни,ако сакате да се купи други големини,ве молиме контактирајте со нас.5 м Гумени Смахнат Фудбал Браник Топка Меур Фудбал За Возрасни Отворено Спорт Воздух Zorb Топката Тело Zorb Топка
Добредојдовте на нашата продавница.Царински давачки или даноци на купувачот resposibility за сите огласи.
Опис На Производот
Фото Шоу
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Што е со големина?
A : Овој производ е 1.Забрането е да се носат копчиња,мобилен телефон,glassde и додатоци да се игра остар.Ве молиме притиснете на"UP" prompt на производот да се користи ,не се јават на употреба.Нашата продавница продава на сите видови на гумени производи,меур фудбалска топка,вода
топката,zorb топката,воздух песна,вода дупка,вода брануваа ,банана-брод,гумени базен,
гумени одбојка поле,гумени боречка,гумени шатор,итн.

Клучни карактеристики

Пол:
Унисекс
Тип:
zorb топка
Дијаметар:
1.5 м
Предупредување:
Не допирајте остри работи
CE:
Сертификат
Сертификат Број:
SCT1303061
Број На Модел На:
меур фудбалска топка
сертификација:
CE
Материјал:
Пластични
Возраст Опсег:
> 8 години,Grownups
Карактеристики:
Гумени
Пластични Тип:
ПВЦ
Бар-кодот:
Yes
Бренд Име:
HIBADOU
Материјал:
0.8 ММ ПВЦ
Големина:
1.5m
боја:
Јасно И Црвена или Прилагодите
Inflating време:
Од Помалку 3mins
Тежина:
11kg
Додатоци:
Поправка на колекции
Капацитет:
MOQ:
1 Парче
безбедност:
Меѓународната безбедност стандард
Is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата