• Неодамнешно
Топла Продажба во Европа И Америка 3D Печатење Морето на Плажа Дуксери Мажи/Жени Sweatshirt Маскирани Лабава Pullovers Тренерки Плус Големина

Топла Продажба во Европа И Америка 3D Печатење Морето на Плажа Дуксери Мажи/Жени Sweatshirt Маскирани Лабава Pullovers Тренерки

DEN 1200.00

Количината на стоката
Това е достапна

Прирачник за мерење,постојат 2-3cm во грешка,ве молиме да се разбере. Она што е уште поважно, овие cosplay носии се исто така совршени за сите фестивали како ноќта на Вештерките или страни или други специјални прилики. Време на испорака :
* UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот обично се 5-7 работни дена во зависност од земјата.Боја : Како на сликата покаже 3. Слични Производи, Ве Молиме Проверете
. Благодарение на нашите стилисти кои имаат долгогодишно искуство, и го прави cosplay костими, не бидете изненадени на бројните варијанти тука можете да најдете на посебна cosplay костими дека сте биле во потрага за во нашата продавница.Квалитет гаранција : производителот директно! Заштедите време и проблеми во пренесување на стоката од страна на големо или мало. Тоа е навистина го ценат тоа!!!
Услови за Испорака
1.Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Answer : ___________________________ Note : 1. кога ќе го поставите цел, во "касата" чекор, ве молиме имајте на ум ни порака која покажува кој големина ќе одговараат за тоа ,така што ние може да испрати точниот стоки што навистина сакате да го купите, големина се достапни : available : XXS X S S M L XL XXL за стандардни податоци за големината , ве молиме проверете ја големината на сликата.
За илјадници модел на костим и видови на големина, некои специјални големина и носии е надвор од акциите , ве молиме оставете 5 ~ 7 работни дена за да се подготви.
* Кина Регистрирани Воздух Mail Како и обично,на брод во Азија,Западот Евра,САД околу 7-15 дена ; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,Африка околу 15-30 дена . Патем, она што е cosplay? добро, cosplay е краток за костимот игра, а тоа се случува кога илјадници ACG фанови толпата конвенција центар облечени како нивна омилена ACG ликови.Производ гаранција : производителот директно! Заштедите пари заработени од страна на големо или мало.Вашиот објект ќе биде испратена во рок од 5 работни дена од потврдена исплатата.
2,Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Карактеристики :
1.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
Streetwear
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
М-QYDM023
Извор Тип:
Игра
Компоненти:
Дуксери & Суичери
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Блузи
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Знаци:
Унисекс
Стил:
качулка
Шема:
Флорални
Тема:
Мода, Pokemon
објектот стил:
Суичери Дуксери
Големина тип:
Редовни
Syle:
3D печатење
Формат:
неколку качулка
боја:
мулти-боја
Обликот:
Морето на Плажа 3d Дигитално Печатење
Должина На Ракав:
Долг Ракав

Слични производи во категоријата