• Неодамнешно
  • -5 %
Темно зелена Ева пена листови,Занает ева листови, Лесно да се намали,Удар лист,рачно изработени материјал големина 50cm*2м

Темно зелена Ева пена листови,Занает ева листови, Лесно да се намали,Удар лист,рачно изработени материјал големина 50cm*2м

DEN 820.00
DEN 863.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

боја:
10мм темно зелена, темно зелена 5mm
Големина:
Other
Со Решетката за Игра ќебе или Не:
No
Дебелина:
1cm
Карактеристики:
Спортски,Образовни,Мека
Пол:
Унисекс
Тип:
Сплит Заеднички
Возраст Опсег:
13-24 Месеци,> 6 години,0-12 Месеци
Димензии:
50*200CM
Материјал:
ЕВА

Слични производи во категоријата