• Неодамнешно
10 парчиња PH*C70/CE*3 SCHMETZ за Везови крпа Индустриска машина за шиење игли, некои големини за избор на

10 парчиња PH*C70/CE*3 SCHMETZ за Везови крпа Индустриска машина за шиење игли, некои големини за избор на

DEN 672.00

Количината на стоката
Това е достапна


Бренд : SCHMETZ
количина : 10 парчиња игла (1 малку pack)
Произведени во Германија со врвен квалитет
реден број : PH*C70(CE*3)
Должината е 5.9 CM.
На големини за избор на : #12/80, #14/90, #16/100, #18/110,
ПРЕВОЗОТ :
* Ususally ние ќе брод објектот во рок од 2-7 дена работни дена по плаќањето е да се прилагодувате, и ние ќе ве известиме на следење на број.
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса,ве молиме да ја потврдите вашата адреса за Aliexpress пред цел.
* Продавачот не може да ги покрие обичај должност и увоз доход.
Warrantyand и политика на враќање :
* Сите предмети за 15-40 дена од примање на стварта, но Русија обично можеби над 30 дена.
* Ако имате DOA(Мртов На Пристигнување) точка или погрешен објект што сакате да го вратите или размена, ве молиме контактирајте со нас. Сите се враќа мора да се непроменети и сосема нов. За било која причина не сте задоволни, Купувачот ќе биде одговорен за враќање товар
Повратни информации :
Се надеваме дека ќе ме остави позитивни повратни информации, и да ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детали Продавачот рејтингот(International шопинг е повеќе време е потребно, ве молиме да се разбере). Нашиот систем ќе го стори истото за вас. Ние го цениме вашиот бизнис и се надевам да се направи бизнис со вас наскоро.
Ако имате било какви прашања, ние сме многу среќни да ви помогнат. Ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативни/неутрален повратни информации или да даде спорот не може да се реши проблемот.

Клучни карактеристики

Големина:
size 12, size 14, size 16, size 18
Тип:
Кружни
Употреба:
машина за шиење
Број На Модел На:
PH*C70/CE*3 #16/100
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични производи во категоријата