• Неодамнешно
100PCS Индустриска Машина за Шиење Игли JUKI DDL-555 ПЕЈАЧ БРАТ DB*1SUK

100PCS Индустриска Машина за Шиење Игли JUKI DDL-555 ПЕЈАЧ БРАТ DB*1SUK

DEN 1104.00

Количината на стоката
Това е достапна

10 SUK(Метрички ГОЛЕМИНА 70)
.8 SUK(Метрички ГОЛЕМИНА 60)
. Нашиот систем ќе го стори истото за вас. Ние не може да ги контролира.
БРЕНД ИМЕ : SCHMETZ
ПРОИЗВЕДЕНИ ВО ГЕРМАНИЈА СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ
Реден број : DB*1 SUK(топката точка) и DB*1(стандардна игла)
ГОЛЕМИНИТЕ на Игли во оваа листа се :
. Ние само може да направите е да се испрати својата парцела, како е можно поскоро.101-401-500-503, 119.14 SUK(Метрички ГОЛЕМИНА 90)
. Ние го цениме вашиот бизнис и се надевам да се направи бизнис со вас наскоро.
Овој оглас е за 100 Нови Парчиња на ВИСОК КВАЛИТЕТ на ИНДУСТРИСКА Машина за Шиење Игли за општа шиење за JUKI DDL-555 и многу други Индустриски Машини за Шиење. Сите се враќа мора да се непроменети и сосема нов.18 SUK(Метрички ГОЛЕМИНА 110)
Ние ќе испрати микс големини ако не ви остави порака или да не одговори ни порака.16 SUK(Метрички ГОЛЕМИНА 100)
.
Оваа игла ќе одговара на многу модели на Машини за Шиење, вклучувајќи :
Алфа : 121.12 SUK(Метрички ГОЛЕМИНА 80)
.
Warrantyand и политика на враќање :
* Сите предмети се 15-60 дена да се добие, но Русија обично можеби 30-90 дена , Бразил зема 30-120 дена, бидејќи двете земји, обичаи и Пост работи многу бавно. Ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативни/неутрален повратни информации или да даде спорот не може да се реши проблемот.
Ако имате било какви прашања, ние сме многу среќни да ви помогнат. За било која причина не сте задоволни, Купувачот ќе биде одговорен за враќање товар
Повратни информации :
Се надеваме дека ќе ме остави позитивни повратни информации, и да ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детали Продавачот рејтингот(International шопинг е повеќе време е потребно, ве молиме да се разбере).
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса,ве молиме да ја потврдите вашата адреса за Aliexpress пред цел.
* Продавачот не може да ги покрие обичај должност и увоз доход.9 SUK(Метрички ГОЛЕМИНА 65)
.300
Уметничките : 196 R, 5500, има око 8500
Bernina : 117, 217-10, 217-20, 317, 517, 740, 850, 950
Брат : B221, B484, B485, B523, B524, B525, B526, B652, B705, B707, B714, B715, B716, B735, B737, B745, B747, B755, B757, B764, B781, B790, B791, B792, B861, БАС-400
Consew : 38, 39, 39-Б, 75, 77, 101, 102, 105, 106 R, 110, 133, 199 R, 210, 215, 216, 217, 220, 230, 230 R, 310,2 230 R, C7630
Durkopp : 207-1, 207-3, 207-5, 207-6, 207-16
Feiyue : FY8500, FY8700
Gemsy : 8700
Janome : 1600 P-ДБ, 1600 P-DBX
Juki : DDL-201, DDL - 227, DDL-555, DDL-5530, DDL-5550, DDL-8300, DDL-има око 8500, DDL-8700, DDL-8900, DDL-9000, DLM-522, DLM-523, DLN-415, DLN-490-4, DLU-490, DLU-5490, DMN-530-4, LZ-271, LZ-391 N, MBH-180,
Мицубиши : ДБ-126, ДБ-130, ДБ-170,ДБ-189, ДБ-190, ДБ-320, ДБ-350, DN-350-10, DY-340-12, DY-340-22, DY-349-22, LS2-100, LS2-200, LS2-1130
Пејачот : 96 класа,103 K, 120 U, 172, 188, 241, 245, 251, 281, 291 U-3, 2491 D
Sunstar : KM-123 A, КМ-123 B, КМ-137 A, КМ-137 B
Tacsew : 5550, T8700
Taiko : TK-505, TK-510
Тојота : AD156, AD157,AD338,D146,D147,D347, D348, D1422-42, D2432
Викинг : M430,M431,M435,M435 C, M440, M530,M535,M535 C, M535 D
Yamata : FY8500, FY8700
ПРЕВОЗОТ :
* Ususally ние ќе брод објектот во рок од 2-7 дена работни дена по плаќањето е да се прилагодувате, и ние ќе ве известиме на следење на број.

Клучни карактеристики

Големина:
DB1SUK, DB1, DB1SES
боја:
микс големини, size 8, големина 9, големина 10, големина 11, големина 12, големина 14, големина 16, 18 големина
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
DB*1SUK
Употреба:
машина за шиење
Тип:
Кружни

Слични производи во категоријата