• Неодамнешно
  • -15 %
Карта На Светот Ѕид Налепници Дома Декорација Црна Adesivo Де Parede ПВЦ Отстранлив vinilos paredes Дома Декор Позадина

Карта На Светот Ѕид Налепници Дома Декорација Црна Adesivo Де Parede ПВЦ Отстранлив vinilos paredes Дома Декор Позадина

DEN 172.00
DEN 202.08

Количината на стоката
Това е достапна


Карта На Светот Ѕид Налепници Дома Декорација Црна Adesivo Де Parede ПВЦ Отстранлив vinilos paredes Дома Декор Позадина
Материјал : ПВЦ
Тип : Како што е прикажано на слики
Големина : околу 60 x 90cm
Забелешка : Овој ѕид налепница може повторно да биде употребен за непречено ѕид и површината.
Ако вашата адреса е далечински (продолжен) дел од курирска компанија (DHL/UPS/ТНТ/Федекс), ние ќе ве информира за плати далечински услуга надоместокот кој се наплаќа од страна на курирска компанија. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреса.
Пакет содржи : 1 сет x Ѕид Налепница
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет,Не-токсични,заштита на животната средина
Красат вашата спална соба/бања/дневна соба со убава фото рамка дрво ѕид налепница, додадете ја вашата соба некои од уметничка атмосфера!
Тоа може да се примени на било каква мазна , чиста и сува површина. Локација за подигнување на времето за испорака е за 3-9 дена.
Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе услугата се додека не се задоволни.
Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда како подарок за нас, ви благодариме!. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да трае 24 часа, за Ali Express да се потврди плаќањето. EMS времето за испорака е за 7-29 days. DHL, бидејќи во моментов со батерија само испратија 46 земји, DHL не пристигнат ние ќе испрати ЕМС или поштенска. Пост Воздух Пошта Испорака време е за 15-39days.
Сите е-мејл ќе бидат одговорени во рамките на нашите работното време (Пекинг време : 9 : 00-23 : 00).
Декорација на внатрешни ѕидови или прозорец на дом, тоалет, канцеларија, ученичкиот дом или продавница
Може да се отстрани, отпорен на вода, двојно двострано визуелен дизајн
Еколошки ѕид налепници
Производ Големина
Големина На Дисплеј
*Напомена : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот. Далечински (продолжува) област може да се провери од курир на веб страницата.

Клучни карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
карта на светот
Бренд Име:
Fancylace
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Мебел Налепници
Стил:
Цртан филм
Тема:
Цртан филм
Материјал:
ПВЦ
Големина:
60 * 90 cm
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница

Слични производи во категоријата