• Неодамнешно
  • -21 %
Библијата Стих Ѕид Decal Винил Цитати Мојата Душа се Држи До Вас Псалм 63:8 Отстранлив Библијата Дневна Соба Ѕид Налепници DIY ArtSYY720

Библијата Стих Ѕид Decal Винил Цитати Мојата Душа се Држи До Вас Псалм 63:8 Отстранлив Библијата Дневна Соба Ѕид Налепници DIY

DEN 307.00
DEN 388.80

Количината на стоката
Това е достапна

Производ Inforamtion : Број : SYY720 Големина S : 21x57cm M : 42x114cm L : 57x155cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

Клучни карактеристики

боја:
H601 Бела, H620 Зелена Шума, H607 Оган Црвена, H614 Сино Сина, H606 Портокал, друга боја избор
Големина:
21x57cm, 57x155cm, 42x114cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Класичен
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
SYY720
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ

Слични производи во категоријата