• Неодамнешно
  • -21 %
Девојка Салон за Убавина Ѕид Decal Винил Нокти Рака Спа Ѕид Налепници Нокти Дизајн полски Внатрешни работи Отстранлив Модерна Дома, DIY SYY739

Девојка Салон за Убавина Ѕид Decal Винил Нокти Рака Спа Ѕид Налепници Нокти Дизајн полски Внатрешни работи Отстранлив Модерна

DEN 429.00
DEN 542.40

Количината на стоката
Това е достапна

Информација за производот : Број : SYY739 Големина S : 43x57cm M : 57x75cm L : 75x99cm Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

Клучни карактеристики

боја:
H601 Бела, H631 Виолетова, H607 Оган Црвена, H606 Портокал, H627 Сива, друга боја избор
Големина:
43x57cm, 75x99cm, 57x75cm
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Класификација:
За Фрижидер,За Плочка,За Ѕид,Прозорец Налепници
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
SYY739
Материјал:
ПВЦ

Слични производи во категоријата