• Неодамнешно
  • -15 %
ZOOYOO Салон за Убавина Ѕид Decals Популарни Шминка За Девојки Ѕид Налепница Дома Декор Отстранлив Водоотпорен Дневна Соба Декорација

ZOOYOO Салон за Убавина Ѕид Decals Популарни Шминка За Девојки Ѕид Налепница Дома Декор Отстранлив Водоотпорен Дневна Соба Декорација

DEN 289.00
DEN 340.32

Количината на стоката
Това е достапна


Производот се Покаже и Детали

Клучни карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафена, Портокалова
Големина:
59cmx59cm, 44cmx44cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
a404
Бренд Име:
ZOOYOO
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Ѕидот Налепница Објект:
Салон За Убавина Ѕид Decals Популарни Шминка За Девојки Ѕид Налепница
Производ големина:
M,S
Ѕидот Оркестарот Пакување:
Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм:
Yes
Стил:
Портрет
Е Прилагодена:
Yes
diy налепница:
Отстранлив мода ѕид оркестарот
Примена:
Дневната Соба / Спалната соба / Канцеларија / Дете Соба и сл.
ОЕМ:
Yes
Функција:
Висок квалитет,еко-пријателски

Слични производи во категоријата