• Неодамнешно
  • -15 %
ZOOYOO Човек Под Секси Девојка Е Висока Пета Ѕид Налепница Дома Декор Убава Жена Ѕид Decals Винил Уметност Мурали Декорација

ZOOYOO Човек Под Секси Девојка Е Висока Пета Ѕид Налепница Дома Декор Убава Жена Ѕид Decals Винил Уметност Мурали Декорација

DEN 348.00
DEN 408.96

Количината на стоката
Това е достапна


Производот се Покаже и Детали

Клучни карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафена, Портокалова
Големина:
119cmx44cm, 21cmx59cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Портрет
Број На Модел На:
a401
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Ѕидот Налепница Објект:
Човекот Под Секси Девојка Е Висока Пета Ѕид Налепница
Производ големина:
M,S
Ѕидот Оркестарот Пакување:
Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм:
Yes
Стил:
Портрет
Е Прилагодена:
Yes
diy налепница:
Отстранлив мода ѕид оркестарот
Примена:
Дневната Соба / Спалната соба / Канцеларија / Дете Соба и сл.
ОЕМ:
Yes
Функција:
Висок квалитет,еко-пријателски

Слични производи во категоријата