• Неодамнешно
  • -15 %
ZOOYOO Цвеќиња И Пеперутки Ѕид Налепница Срцето Ѕид Decals Дома Декор Отстранлив Дневна Соба Декорација Налепници За Спална соба

ZOOYOO Цвеќиња И Пеперутки Ѕид Налепница Срцето Ѕид Decals Дома Декор Отстранлив Дневна Соба Декорација Налепници За Спална соба

DEN 348.00
DEN 408.96

Количината на стоката
Това е достапна


Производот се Покаже и Детали

Клучни карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафена, Портокалова
Големина:
67cmx56cm M, 55cmx45cm S
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
A490
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Ѕидот Налепница Објект:
Цвеќиња И Пеперутки Ѕид Налепница Срцето Ѕид Decals Дома Декор
Производ големина:
M,S
Ѕидот Оркестарот Пакување:
Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм:
Yes
Стил:
Шема
Е Прилагодена:
Yes
diy налепница:
Отстранлив мода ѕид оркестарот
Примена:
Дневната Соба / Спалната соба / Канцеларија / Дете Соба и сл.
ОЕМ:
Yes
Функција:
Висок квалитет,еко-пријателски

Слични производи во категоријата