• Неодамнешно
  • -19 %
Жестока Ајкула 3D Ѕид Налепница ПВЦ Материјал Модерна DIY Дома Декор Ѕид Уметност за Деца Соби, Дневна Соба Декоративни Налепница

Жестока Ајкула 3D Ѕид Налепница ПВЦ Материјал Модерна DIY Дома Декор Ѕид Уметност за Деца Соби, Дневна Соба Декоративни Налепница

DEN 270.00
DEN 333.60

Количината на стоката
Това е достапна


Клиентите Задоволително не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Имаме повеќе брендови , повеќе модели , повеќе боја во парк. Продавачот : Жал ми е , сите екстра данок на царинската се на купувачот одговорност, сите ние може да се направи е да се обиде да се потрудиме да се остави на купувачот да се избегне данок , ние ќе го одбележи ниска цена на пакетот и ја прати како подарок.Понудата Со Доверба!
.
Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел.Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Превозот услуга : Кина Пост Воздух Парцела(помалку од 2 KG) , ние нудиме бесплатен превозот! Ќе потрае околу 10-25 работни дена се постигне , ќе се Обезбеди следење на број , (но малку подолго време , треба да имаат доволно трпение за чекање на производи). Купувачот : Здраво , продавачот, добив мојата пакети, ми се допаѓа тоа , исто така, квалитетот е неверојатно , но тоа изгледа премногу мала за мене. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Ако ви се допадна производот , но не можете да го најдете нив Ние во продавницата на nokia , ве молиме не грижете се . Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Купувачот : Здраво , продавачот, Мојот пакет беше заглавен во царината, тие не порака до мене, јас не може да се добие тоа , Сега јас треба да се отвори некој спор. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.Понудата Со Доверба! Ве молиме Имајте во предвид : Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз , ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност ,ако било увозни давачки на трошоци се на купувачот одговорност.

Клучни карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
HM0DLX0809
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Тема:
Животните
Стил:
Цртан филм
Бренд Име:
ZOOYOO
Материјал:
ПВЦ
Производ Големина:
околу 60*90cm (23*35 инчи) Ѕидот Налепница
Големина:
XL Size Wall Sticker
боја:
Мулти Боја На Ѕидот Налепница
Содржина:
Ајкула, Риба Налепница
Функција:
Отстранлив, Трајни
Пакет:
OPP Пакување со Подарок Кутија или Тркалање
апликацијата сценарија:
дневна соба, спална соба студија соба, детска соба итн

Слични производи во категоријата