• Неодамнешно
Зајдисонце, на плажа пејзаж 3D Ѕид Налепница ПВЦ Материјал се отстранува ѕид Постер За Дневна соба и Спалната соба Софа во позадина ѕид Оркестарот

Зајдисонце, на плажа пејзаж 3D Ѕид Налепница ПВЦ Материјал се отстранува ѕид Постер За Дневна соба и Спалната соба Софа во позадина

DEN 316.32

Количината на стоката
Това е достапна


Карактеристики : Може да се отстрани. Животот водоотпорен. Двојно визуелен дизајн. Зелен ѕид налепници.
Карактеристики : 100% Сосема Нов. Материјал : ПВЦ Квалитет : Врвен квалитет на стоки Сте примиле е Компактен Загатка : W90cm*H60cm*1pcs Прекрасен украс за вашата дневна соба, спална соба студија или детска соба DIY Декорација : ѕид/стакло/огледало/прозорец нема сомнение дека ќе ви се љубовта .
Метод на апликација : 1 : Сигурни дека се залепи површина е мазна површина, има конкавни и конвексни пати го одземе дел на кожата, или нема ембрионот боја не metope, не паста 2 : Изберете добар paste позиција, мора да се исчисти прашината и мрсна се soiled на маска за да се утврди дека површината суви и чисти. 3 : Дали едноставна планирање во паста цел, се разбира, исто така, може да преземе DIY според нивните желби. 4 : Да се вртат од налепница нежно со дното ставете хартија директно, без да трансфер филм, кога ставете стап во средината и потоа се сврти плочка прв притисок. Честитки ќе се најде на најниска цртан филм налепници, % Фабрика директни продажби.
Сите производи се фабрика цена, добредојдени сте да фабриката преземе стоката директно.
Ние не се плашат од од стоката, нашата цена е апсолутно имаат предност. Ве молиме да се увери набавка, обезбедување на квалитет, компанијата има доволно залихи. Поддршка на голем број на трговија на големо, купи повеќе попуст. Добредојдовте на преговори со компанијата.

Клучни карактеристики

Censor Кодот:
MJ8024D
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
3D Налепница
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
AWOO
Стил:
Модерна
Материјал:
ПВЦ
Тема:
Пејзаж
Број На Модел На:
плажа кокос дрво ѕид налепница
Име на производ:
Зајдисонце, на плажа пејзаж ѕид налепница
Стил:
европа и америка
Инструкции:
Мора да се користи за мазни површини
Функција:
DIY Beautification украсување
безбедноста индекс:
Заштита на животната средина Не-токсични
квалитет:
Врвен квалитет на стоки
Производство место:
произведено во Кина

Слични производи во категоријата