• Неодамнешно
  • -44 %
Фламинго позадина wallstickers плетени облека продавница Нордиските индивидуалност десет ТВ позадина ѕид mural водоотпорен

Фламинго позадина wallstickers плетени облека продавница Нордиските индивидуалност десет ТВ позадина ѕид mural водоотпорен

DEN 1492.00
DEN 2664.00

Количината на стоката
Това е достапна

Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите. Ве молиме e-mail на нас пред да замине на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.
Информации кои треба да бидат познати пред купување : материјал на овој производ е не-пациентот (други материјали треба да се јавите на нашите услуги на клиентите). Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате потреба да се вратите на нашите објекти за промена, или реконструкција додека е во оригинална статус и не се користи. Сепак, во некои случаи, тоа треба повеќе од 1 месец поради лошите временски услови, одложување на локалните обичаи обработка или локалните trasportation итн. Ако сакате да брод на објектот од dhl, ups-от, fedex или други express, pls ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали за превозот цена! Се враќа & Наплата Ние ќе го изберете и да се провери секој објект внимателно пред да се испраќаат надвор.

Клучни карактеристики

Големина:
2mx1.5m, 2mx2m, 1mx1m, Contact us
Стил:
Европа
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Бренд Име:
АВТОРА ПРОДОЛЖУВА ДА РАБОТИ YUE
Материјал:
Пластични
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница

Слични производи во категоријата