• Неодамнешно
  • -39 %
Креативни диносаурус цртан филм ѕид лепенки 3D три-димензионални ѕид налепници експлозија модели дневна соба и спална соба декорација

Креативни диносаурус цртан филм ѕид лепенки 3D три-димензионални ѕид налепници експлозија модели дневна соба и спална соба декорација

DEN 404.00
DEN 662.40

Количината на стоката
Това е достапна

Купувачот е одговорен за враќање превозот надомест на Кина.Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите. Ве молиме e-mail на нас пред да замине на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.

Клучни карактеристики

Шема:
3D Налепница
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,За Плочка
Бренд Име:
АВТОРА ПРОДОЛЖУВА ДА РАБОТИ YUE
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package

Слични производи во категоријата