• Неодамнешно
  • -5 %
2 парчиња голема големина 200x100cm црна пирамида пена акустична пена пирамида Третман Звук Бесплатен Бучава Сунѓерот Пени За КТВ Студио

2 парчиња голема големина 200x100cm црна пирамида пена акустична пена пирамида Третман Звук Бесплатен Бучава Сунѓерот Пени За

DEN 4925.00
DEN 5184.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата цел е задоволството на клиентите!
5.Затоа, вашите повратни информации е многу важна за нас. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.
Овие Ѕид Панели обезбедува силна редукција на шум, Добро за студијата, студијата за снимање, вокал кабини, контрола на простории.Многу благодарам!
2. Ние само бродот на објектот на Aliexpress адреса.Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Што ви се прогласи за царинска?
Ние вообичаено се прогласи за пониска цена на фактура/сметка за да се помогне во избегнувањето на сопствени должност, но ако имате било какво барање во врска со декларацијата, ве молиме да ни остават порака во редот пред породувањето. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.)
Фреквенција коефициент на Апсорпција 125 HZ 0. Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.
Секаде да им помогне на блок звук и да се спречи одѕвонува во внатрешноста на собата.)
Работното место контрола на бучавата (лесни ѕидови, партиции, конференциски сали, итн. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Нормално, ние ќе брод вашата нарачка од 2-5days.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.
Модални прашања, Стои бранови Среден до Висок. Купувачи се одговорни за сопствени даноци.
Подобри вокал јасност.)
Забава контрола на бучавата (КТВ соби, ѕидови, тавани, подови, итн. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат и да се направи исплата само ако вие се согласувате со сите услови.03 40000 HZ 1
НРЦ : 0.Ако јас само треба 30pieces ,како да се направи цел?
Ако ви треба само 30pieces,ве молиме цел количество 2,и остави порака треба 30pieces,но немојте да се заврши на плаќање, откако добивме вашата нарачка,ние ќе ajust цената да 30pieces,тогаш ќе заврши на плаќање.
Водоотпорен, анти - влага, добра пропустливост на воздух.

Клучни карактеристики

Големина:
200x100cm
Censor Кодот:
22
Тема:
Шема
Класификација:
Мебел Налепници,За Плочка,За Ѕид
Број На Модел На:
WCCDYG018
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
BB
Стил:
Корејската
Спецификација:
Multi-piece Package
Дебелина:
5cm
ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА:
200x100CM
Она што вклучуваат:
2pieces големина 200x100cm Пена panel
Материјал:
Еко-пријателски Полиуретан Пена
Висока Густина:
25kg/м3

Слични производи во категоријата