• Неодамнешно
  • -37 %
Шерлок Постери Бела Обложена Хартија За Печатење Ѕид Налепници Дома Декорација Модерен Стил Бренд Home Art

Шерлок Постери Бела Обложена Хартија За Печатење Ѕид Налепници Дома Декорација Модерен Стил Бренд Home Art

DEN 84.00
DEN 134.40

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте на Homtopia Продавница !
Пред да нарачате постер, ве молиме да ЗАБЕЛЕЖИТЕ
1.Материјал : 180g бела обложена хартија 22.68 g/еез(А3)
2.Процес : печатење (не е водоотпорен)
3.Shippment : Нема следење на информации ако одберете бесплатен превозот и обично тоа трае 1-2 месеци
Доколку постои потреба за следење на информации, ве молиме изберете Кина Пост препорачана Пошта или Ali Express Стандард за Испорака
4.Големина : 16.5 инчен*11.8 инчен(42cm*30cm)&11.8 инчен*8.7 инчен(30cm*21cm).
Ве молиме да направите вашата нарачка адреса и примачот име точен, ви Благодариме!
Гаранција
Ако постери се распарчи или изгубени на патот , ние ќе наплата тебе или испраќање нови.
Ние сме manufracturer, поддршка на големо и пад продажба

Клучни карактеристики

Големина:
42cmX30cm, 30cmX21cm
Бренд Име:
home art
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
WCP012424
Материјал:
Хартија
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид

Слични производи во категоријата