• Неодамнешно
  • -10 %
10 КОМПЈУТЕРИ Hepburn 3D DIY Пеперутка Хартија Ѕид Налепници Home Art Decal Позадина Позадина Живеење Спалната соба Рамки Налепница

10 КОМПЈУТЕРИ Hepburn 3D DIY Пеперутка Хартија Ѕид Налепници Home Art Decal Позадина Позадина Живеење Спалната соба Рамки Налепница

DEN 124.00
DEN 138.24

Количината на стоката
Това е достапна


Спецификација :
Материјал : Хартија
Големина : 12x2cmx2pcs,7cmx2pcs,6cmx6pcs
Пакет големина : 13x13cm
Тежина : 22g
Занает : Сечење&Мувла
Совет : за Производот доаѓа со 1 x англиски настава на состојба и двојно двострано roumd ленти
Забелешка : се Однесува на ѕидови(било суво,мазна,прашина слободна површина
Ова предмети е DIY производ,Станува збор сите делови одделно,тоа треба да се стави заедно со youself.
Пакетот вклучува
10 x 3 D diy Ѕид Налепници
10 КОМПЈУТЕРИ 3 D Пеперутка Ѕид Налепници DIY Позадина Ѕид

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Mrosaa
Стил:
Модерна
Класификација:
За Фрижидер,За Ѕид,Се Префрлат Панел Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
3D Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Број На Модел На:
пеперутка ѕид налепници
Материјал:
Хартија
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид

Слични производи во категоријата