• Неодамнешно
  • -25 %
ROWNOCEAN Elvis Presley Игра Гитара Дома Decal Ѕид Налепница Рок Музика Дневна Соба Оркестарот Винил Ѕид Декорација Позадина D566

ROWNOCEAN Elvis Presley Игра Гитара Дома Decal Ѕид Налепница Рок Музика Дневна Соба Оркестарот Винил Ѕид Декорација Позадина

DEN 319.00
DEN 425.76

Количината на стоката
Това е достапна


Заврши Големина : widthxhigh
Медиум : 42x53 cm ( 16.5 "x20.8")
Голем : 57x71 cm(22.4 "x27.9") Материјал :
Се Прилагодите Боја :
Ако ви се допаѓа бојата други бои, ве молиме изберете од боја шема и ни остави боја број. На пример : H601
Се Прилагодите Големина На :
Ако ви треба други големина, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви го персонализирате линк .

Клучни карактеристики

боја:
Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Морнарско Сина, Небото Сино, ДРУГА БОЈА
Големина:
Medium, Large
Бренд Име:
ROWNOCEAN
Стил:
Модерна
Класификација:
За Плочка,За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ѕидот налепница
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Винил
боја:
Може да се прилагоди
Од:
Yiwu Град
Is_customized:
Yes
Карактеристики:
Заштита на животната средина, водоотпорен, отстранлив
Материјал:
Винил Ѕид Налепница
Медиум:
42x53cm(16.5x20.8)
големи:
57x71cm(22.4x27.9)

Слични производи во категоријата