• Неодамнешно
  • -49 %
Funlife Дома декорација налепници Aisle Вентилација Бања Попуштат Позадина Геометриски Загатки Кристал Стерео Огледало Марки

Funlife Дома декорација налепници Aisle Вентилација Бања Попуштат Позадина Геометриски Загатки Кристал Стерео Огледало Марки

DEN 753.00
DEN 1476.96

Количината на стоката
Това е достапна

Боја : огледало сребро (боја слична на огледало) огледало злато Карактеристики : убава, лична, стилски DIY лесно да се замени за да се отстрани Карактеристики Огледало на Ѕидот Налепници 1 заштита на животната средина, водоотпорен, корозија-отпорни. 2 декоративни огледало, и како чисто огледало, и огледало во близина на истата, за да се постигне совршен декоративен ефект. 3 едноставен и елегантен, полни со ритам, се прошири чувство на простор. Совети 1 про само што добив на површината ќе имаат заштитна фолија, како во магла, како нејасен, отстранете ја заштитната фолија, по што светла огледало, ве молиме да не се искине на заштитна фолија за да ни даде лоша проценка на О. 2 огледало не е стакло, па солза заштитна фолија, вие само тивко да уживаат во добар, не се фаќа, допрете о бебе декоративни огледало, таа треба вашата внимателна грижа ~~ Кога три добар по изложување на предниот заштитен филм, како од страна на изложување на ноктите не можат да си дозволат, може да се направи употреба на ножеви, игли и слично, тоа може да биде лесно да се раскинат. Ве молиме не се обрне внимание на нивната сопствена фантазија за самостојно да купите или да се оцени о, ефектот е за повикување само! Погледнете големината на вистинската големина опис О! Ти би сакал да се идентификува што е она што богатство, нашите продажни се креативни!

Клучни карактеристики

Стил:
Креативните
Број На Модел На:
MS361465
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Материјал:
Пластични
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Тема:
Шема
Бренд Име:
funlife
Сценарија:
Кат

Слични производи во категоријата