• Неодамнешно
  • -5 %
Метал и стакло мозаик плочки кристал нерѓосувачки стакло мозаик кујна backsplash бања туш ходникот ѕиден мозаик

Метал и стакло мозаик плочки кристал нерѓосувачки стакло мозаик кујна backsplash бања туш ходникот ѕиден мозаик

DEN 7661.00
DEN 8064.00

Количината на стоката
Това е достапна

Апликацијата Огледало рамка, бања ѕидни плочки, кат мозаик плочки, базен мозаик плочки, Backsplash, Ѕид, и Тротоарите мозаик плочки
1.Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Тие се во прилог на мрежа цврсто.Силен, издржлив, загадување слободни,дамка отпор.Многу благодарам!
2.Лесен за употреба и голема вредност е нашето производство предност.
Материјал : Еко-пријателски Стакло За Мозаик плочки (1). Ние прифаќаме TT,Western Union,Alipay Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Хроматските Аберации
За Хроматските Аберации на Сите производи фотографиите се преземени од страна на реални производи,но може да биде малку боја разлики предизвикани од ray of light и компјутерски екран. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние само бродот на објектот на Aliexpress адреса. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Може ли да се добие примерок првата? И како не наплаќаат? Да, бесплатен примерок е достапен со товарни се соберат или платен.Ние може да произведе различни големини и бои, дизајни на клиентите исто така прифатливо.

Клучни карактеристики

Големина:
298x298MM
Стил:
Европа
Censor Кодот:
22
Број На Модел На:
WCMMHMT01
Тема:
Шема
Шема:
3D Налепница
Класификација:
Мебел Налепници,За Плочка,За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
BB
Спецификација:
Multi-piece Package
Материјал:
АЛУМИНИУМ И СТАКЛО
Лист Големина:
298x298mm
плочка големина:
30x30mm
Дебелина:
4mm
Назад на објектот:
Mesh Поддршка
Тежина:
About 0.5kg each piece
Она што вклучуваат:
11pieces

Слични производи во категоријата