• Неодамнешно
  • -5 %
Метал и стакло мозаик плочки кристал дијамант мозаик кујна backsplash бања туш ходникот ѕиден мозаик

Метал и стакло мозаик плочки кристал дијамант мозаик кујна backsplash бања туш ходникот ѕиден мозаик

DEN 8573.00
DEN 9024.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ние може да произведе различни големини и бои, дизајни на клиентите исто така прифатливо.
Материјал : Еко-пријателски Стакло За Мозаик плочки (1).Нормално, ние ќе брод вашата нарачка од 2-5days.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Тие може да се користи во речиси неограничен број на апликации :
кујна backsplishes и ѕидови, бања backsplashes и ѕидови, тушеви, кој се граничи со
омекне конвенционалните керамички tiled ѕидови, и било апликации за да одговараат на вашата имагинација. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Може ли да се добие примерок првата? И како не наплаќаат? Да, бесплатен примерок е достапен со товарни се соберат или платен. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. Она што е корист за долгорочна увозници или дистрибутери? За оние редовни клиенти, ние нудиме неверојатен попуст и бесплатен примерок слободни.Дали треба да плаќаат за царина?
Може да ви биде наплатено царинските давачки и даноци за нешто да се купи преку интернет. Ние прифаќаме TT,Western Union,Alipay Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Според изберете број на квадратни метри (Дознаам количество) Ако големината на панелот cann не ви одговара ѕидот многу добро,ве молиме да користите нож се сече на панел. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Тоа е многу лесно да се намали.Ако јас само треба 14pieces ,како да се направи цел?
Ако ви треба само 14pieces,ве молиме цел количество 2,и остави порака треба 14pieces,но немојте да се заврши на плаќање, откако добивме вашата нарачка,ние ќе ajust цената да 14pieces,тогаш ќе заврши на плаќање.Лесен за употреба и голема вредност е нашето производство предност. Ние само бродот на објектот на Aliexpress адреса.

Клучни карактеристики

Големина:
298x298MM
Стил:
Европа
Censor Кодот:
22
Број На Модел На:
WCMMHMT02
Тема:
Шема
Шема:
3D Налепница
Класификација:
Мебел Налепници,За Плочка,За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
BB
Спецификација:
Multi-piece Package
Материјал:
АЛУМИНИУМ И СТАКЛО
Лист Големина:
298x298mm
плочка големина:
30x30mm
Дебелина:
4mm
Назад на објектот:
Mesh Поддршка
Тежина:
About 0.5kg each piece
Она што вклучуваат:
11pieces

Слични производи во категоријата