• Неодамнешно
  • -21 %
Класичните Ѕидни Налепници Дома Декор Постери Акрилик Огледало Ѕиден Часовник 3D Ѕид Постери Дневна Соба Оркестарот Занаети Ѕиден Часовник 2018

Класичните Ѕидни Налепници Дома Декор Постери Акрилик Огледало Ѕиден Часовник 3D Ѕид Постери Дневна Соба Оркестарот Занаети Ѕиден

DEN 539.00
DEN 681.60

Количината на стоката
Това е достапна


Класичните Ѕидни Налепници Дома Декор Постери Акрилик Огледало Ѕиден Часовник 3Д Ѕидни Постери кои Живеат Roo м Оркестарот Занаети Ѕиден Часовник
Многу модата и модерна здив
Можете да DIY она што ви се допаѓа
Лесен и Удобен за нас
ТВ поставување на ѕид, Троседот поставување на ѕид, трпезарија, спална соба, врата, ладилник, гардероба и така натаму, едноставен, но не tedium, сите се покаже модата атмосфера во домот благородна квалитет на живот (НЕ се погодни за валкани или груба површина)
На површината има заштитна фолија за тоа, кога ќе го користите само го извади, и можете да го користите двојно двострано лепило лента да се држи на ѕидот.
Спецификација :
Материјал : Акрилик
Боја : Сребрена, Црна, Црвена, Златна
Моќта од страна на : 1 Батерија (Не се вклучени)
Количина : 1 Сет
За големини
1. Налепници направи на ЕВА Пена Материја и Огледало материјал,кој не е токсичен и не бледнее ,може да трае околу 3-5 години.
2.Налепници може да биде пренослив ,со лепак на грб, лесно да го залепите на ѕидот или на било кој друг чиста и мазна површина; како што се врата ,да ја заборават и така натаму;
3.Огледалото со лепак, пред да ја залепите на налепница на ѕидот, ќе треба да го залепите на огледалото на налепница површината прво;
4. Diy дизајн, часовникот изгледот големина мери со раце, може да се ajust да биде помала или поголема големина

Клучни карактеристики

боја:
Црна, Злато, Сребро.
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
3D Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Број На Модел На:
HW210
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид

Слични производи во категоријата