• Неодамнешно
  • -20 %
10 стилови Прозрачна DIY Симпатична домашна Мачка Switch Ѕид Налепница Ноќ светлина спалната соба Флуоресцентни Налепница Светат во темница Винил Decal ZZ

10 стилови Прозрачна DIY Симпатична домашна Мачка Switch Ѕид Налепница Ноќ светлина спалната соба Флуоресцентни Налепница Светат

DEN 114.00
DEN 143.04

Количината на стоката
Това е достапна


945854877810476 Вашиот Омилен Сака-Класифицирани според Функциите Налепници US $ 6.59 /парче US $ 5.49 /парче US $ 5.49 /парче US $ 15.88 /парче US $ 8.49 /парче US $ 5.99 /парче US $ 1.59 /парче US $ 1.59 /парче US $ 1.19 /парче US $ 3.97 /парче US $ 3.28 /парче US $ 2.30 /парче US $ 1.99 /парче US $ 4.89 /парче US $ 3.98 /парче US $ 3.99 /парче US $ 3.19 /парче US $ 5.28 /парче US $ 6.58 /парче US $ 6.69 /парче
Пакетот вклучува : 1 парче Прозрачна switch налепница
Производ големина : Приближно 6*14 CM
Производ материјал : ПВЦ
Карактеристики на производот : може да се вметнат на произволни позадина ѕидови, плочки, стакло, мебел и други мазна површина. На крајот од лепило може да се отстрани, не ќе влијае на површината на стап, и не остаток лепило дамки. Нема потреба да се префрлите на филмот, може да се вметнат директно. 10 опции, таму секогаш еден стил е за вас! може да се отстранлив
Искуство :
Светлината не влијае на спиење,Само Нека 's вклучување на светлата во текот на ноќта е поудобно и побезбедно,добие тоа,тој е најдобар избор.
Прозрачна switch налепница, таа самата не емитираат светлина, сепак по целосно се апсорбира светлина(како на сончевата светлина и ноќ светлина се во ред) може да се јасно да се види во темнината(светат во темница).

Клучни карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Префрлете
Класификација:
За Ѕид,Тоалет Налепници,Се Префрлат Панел Налепници,Мебел Налепници
Стил:
Цртан филм
Број На Модел На:
ноќ светлина цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Употреба:
цртан филм прозрачна пеперутка декорација
Stye:
симпатична за дете
Removeable:
Може да
Големина:
6*14CM
Стил:
10 видови на цртан филм или шема збор

Слични производи во категоријата