• Неодамнешно
  • -25 %
Море Стил Винил Ѕид Налепници Дома Декор Брод Кормилото Уметност Ѕид Налепница Висок Квалитет Позадина Креативен Дизајн Ѕид Тетоважа SA546

Море Стил Винил Ѕид Налепници Дома Декор Брод Кормилото Уметност Ѕид Налепница Висок Квалитет Позадина Креативен Дизајн Ѕид Тетоважа

DEN 335.00
DEN 446.40

Количината на стоката
Това е достапна

материјал : еколошки ПВЦ големина на :
42cm X 42cm
56cm X 56cm За Боја : Бои Може да Биде Малку Различни во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја.

Клучни карактеристики

боја:
црна, сива, црвена, бела, жолта, прилагодено боја
Големина:
42X42cm, 56X56cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
SA546
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Слични производи во категоријата