• Неодамнешно
  • -25 %
ЏЕЈМС ДИН сад актер 1950 година цитат Сон како ако ВИНИЛ ЅИД УМЕТНОСТ НАЛЕПНИЦА DECAL Отстранлив Ѕвезда Ѕид Decals ПВЦ Mural D396

ЏЕЈМС ДИН сад актер 1950 година цитат Сон како ако ВИНИЛ ЅИД УМЕТНОСТ НАЛЕПНИЦА DECAL Отстранлив Ѕвезда Ѕид Decals ПВЦ Mural

DEN 288.00
DEN 383.04

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Тежина : околу 400g/ set големина : S 57cm X 26cm М 85cm X 39cm L 128cm X 57cm материјал : еколошки ПВЦ расположливите да се избере бои како што е подолу ,pls оставете порака на вашиот цел за бојата број ви се допадна.Инаку ние ќе брод црна боја.ви благодариме

Клучни карактеристики

боја:
Црна, Црвена
Големина:
85cm X 39cm, 57cm X 26cm, 128cm X 57cm
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Класичен
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Портрет
Број На Модел На:
D396

Слични производи во категоријата