• Неодамнешно
  • -50 %
година 3 d љубов часовникот се продава како топла колачи Цртан филм огледало огледало часовник DIY креативни модни декоративни ѕиден часовник кварц часовник

година 3 d љубов часовникот се продава како топла колачи Цртан филм огледало огледало часовник DIY креативни модни декоративни

DEN 576.00
DEN 1151.04

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип:
Ѕидни Часовници
Стил:
Европа
Обликот:
Геометриски
Должина:
1070mm
Функција:
Антички Стил
Motivity Тип:
Кварц
Дисплеј Тип:
Игла
Комбинација:
Ги одделува
Применливи Сместување:
дневна соба
Ширина:
75cm
Тело Материјал:
Смола
Број На Модел На:
M2016
Шема:
Сценско
Форма:
Единствен Лик
Дијаметар:
75см
Ѕиден Часовник Тип:
15 мм Дебел Плоча
Тежина:
300g
Материјал:
Акрилик

Слични производи во категоријата