• Неодамнешно
  • -50 %
година Нови Креативни diy кварц ѕиден часовник седи соба спална соба ѕиден часовник симпатична црна мачка ѕиден часовник Бесплатен Превозот

година Нови Креативни diy кварц ѕиден часовник седи соба спална соба ѕиден часовник симпатична црна мачка ѕиден часовник

DEN 575.00
DEN 1150.08

Количината на стоката
Това е достапна


Производ карактеристики
1 висок квалитет акрилик лист, висок сјај.
2 висока прецизност ласерско сечење технологија.
3 ултра тивок движење, нема функционирам, особено погоден за домашна употреба.
4 метална боја покажувачот.
5 задоволат националните стандарди.
Информации за производот
Црно огледало сребрена Боја огледало
Златна огледало црвена Боја огледало
Производ екранот
Сребро огледало Став :
Црно огледало Став :
Златна огледало Став :
Црвено Огледало Став :

Клучни карактеристики

Функција:
Антички Стил,LUMINOVA
Обликот:
Геометриски
Тип:
Ѕидни Часовници
Motivity Тип:
Кварц
Дисплеј Тип:
Игла
Број На Модел На:
M2016
Материјал:
Бамбус & Дрвени

Слични производи во категоријата