• Неодамнешно
  • -11 %
Европски Стил Таванот Светилка Деко Кристал 3D Ѕид Акрилик огледало Налепница, DIY Декоративни Огледало Мурали&Decals За Живеење Спална соба

Европски Стил Таванот Светилка Деко Кристал 3D Ѕид Акрилик огледало Налепница, DIY Декоративни Огледало Мурали&Decals За Живеење

DEN 1020.00
DEN 1146.24

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал : сребрена /gold /црна акрилна Акрилик ѕид огледало налепница , 100% безбедни и зелена материјал , може да помине EN71 дел 1 и дел 3 тест . Примена големина : 70x70cm (27.
1) детали за Производот
Акрилик ѕид огледало налепница , 100% безбедни и зелена материјал , може да помине EN71 дел 1 и дел 3 тест .
(6) Враќање Политика :
Ние секогаш се залагаат добра комуникација помеѓу вас и нас, и секогаш ќе се потрудиме да ви помогне да добиете елементи што се потребни; Ако, за жал, ќе имаат било каков проблем со нашиот производ, услуга или превозот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидам нашата најголема да се реши ПОБРЗО; Ако се уште не може да се направи сте задоволни, ние би било размена на нов објект за вас или рефундирање на вашите пари.
(7) Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.Не допирајте ја мукозните гума страна кога изолација хартија е отворена. Брзо се изразат како DHL, UPS-от, Fedx, ТНТ или ЕМС итн се исто така достапни за поголем квантитет и брза испорака, тогаш, ве молиме контактирајте со нас преку е-mail однапред
(5)Што секогаш сме биле прави :
Ние се изврши строго контрола на трошоците и спроведување на triple проверка на секој предмет пред пакување и превозот да се осигура задоволството на клиентите.Ве молиме да користите други лепило материјал кога повторно користење на производот.56inch),Сребрена Огледало На кристалната површина форми совршен одраз на светлината.
(2)Користењето и предност
1.Бришење на лепило површината со чиста мека крпа за да се направи тоа целосно да се исуши. Доаѓа со Поддршка двојно двострано лента , може да биде директно прикачени, правилно инсталиран да се осигура дека никогаш не падне.
Користете го за дома декорација , ќе направи да се дом на повеќе топло и убаво .Притискање на цврсто да се направи тоа се држи до ѕидот.

Клучни карактеристики

боја:
Црна, Сребрена, Златна
Тип:
Ѕидни Часовници
Број На Модел На:
АЈ-267
Стил:
Модерна
is_customized:
yes
Материјал:
Акрилик Огледало Налепница 1.0 MM
Функција:
3D Огледало Налепница

Слични производи во категоријата