• Неодамнешно
1pair Мода Подароци Година Caramella Есен Зима Деца Нога Плус Тенки Хулахопки Девојка Бело Црни Хулахопки

1pair Мода Подароци Година Caramella Есен Зима Деца Нога Плус Тенки Хулахопки Девојка Бело Црни Хулахопки

DEN 104.16

Количината на стоката
Това е достапна


p>

Клучни карактеристики

Големина:
three five years old, five eight years old
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
60102
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
НЕМА.:
60102
Главната ткаенина состав:
Polyamide / Најлон
Дебелина:
Тенка
Боја:
Црна, Бела, Розова

Слични производи во категоријата