• Неодамнешно
  • -15 %
За Jeep Compass Втората Генерација 2017 2018 Автомобил Стилизирање на Екстериер Страна на Вратата се Справи со Сад Покрие Скратува Декорација 8Pcs

За Jeep Compass Втората Генерација 2017 2018 Автомобил Стилизирање на Екстериер Страна на Вратата се Справи со Сад Покрие Скратува

DEN 865.00
DEN 1017.60

Количината на стоката
Това е достапна


За Jeep Compass Втората Генерација 2017 2018 Автомобил Стилизирање на Екстериер Страна на Вратата се Справи со Сад Покрие Скратува Декорација 8 Pcs Објект Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Jeep Compass Втората Генерација 2017 2018 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет Тројно Хром Позлатен ABS Пластика Пакет : 8pcs/set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Клучни карактеристики

Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Jeep Compass Втората Генерација 2017 2018
Објектот Висина:
2cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.55kg
Модел Година:
За Jeep Compass Втората Генерација 2017 2018
Име На Модел:
815681
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
15inch
Објектот Ширина:
5inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил модел:
За Jeep Compass Втората Генерација 2017 2018
Површина:
ABS Chromed
Вклучуваат:
8pcs/set

Слични производи во категоријата