• Неодамнешно
  • -8 %
NULLA ABS Страна Проток на Воздух Ајкула Gills Пред Крилата се Пропустливи Декоративни За BMW X Серија Х5 F15 X5M F86 2014 2015 Година Автомобил Стил

NULLA ABS Страна Проток на Воздух Ајкула Gills Пред Крилата се Пропустливи Декоративни За BMW X Серија Х5 F15 X5M F86 2014 2015

DEN 1236.00
DEN 1344.00

Количината на стоката
Това е достапна


Nulla Хром Стил Вратата Страна Фендер Декоративни Додатоци Декоративни Отвори За БМВ Х5 F10 2014 2015 2016 Година Автомобил Налепница ABS

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Специјални Функции:
заштита
Име На Модел:
17041644
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Должина:
1inch
Модел Година:
2014 2015 2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Материјал:
ABS
Бренд Име:
NULLA
Објектот Висина:
1inch
Автомобил модел:
БМВ Х5 2014 2015 2016 година

Слични производи во категоријата