• Неодамнешно
  • -9 %
8PCS ОДГОВАРА ЗА ХОНДА ГРАЃАНСКИ 2017 LHD ХРОМ BUTTOM ПРОЗОРЕЦ SILL ТРИМ ОПКРУЖУВАЧКИ ПОКРИЕ КАЛАПИ ПОСТАВАТА АКЦЕНТ ГАРНИТУРИ НЕРЃОСУВАЧКИ

8PCS ОДГОВАРА ЗА ХОНДА ГРАЃАНСКИ 2017 LHD ХРОМ BUTTOM ПРОЗОРЕЦ SILL ТРИМ ОПКРУЖУВАЧКИ ПОКРИЕ КАЛАПИ ПОСТАВАТА АКЦЕНТ ГАРНИТУРИ

DEN 2227.00
DEN 2447.04

Количината на стоката
Това е достапна


Fitment : 2016 - за ХОНДА ГРАЃАНСКИ СЕДАН
Не и Одговара : НЕ ОДГОВАРА ЗА КУПЕ И HATCHBACK МОДЕЛ
2 ПРЕД ТРИАГОЛНИК ПАРЧИЊА ЌЕ НЕ ОДГОВАРА ДЕСНАТА РАКА ДИСК МОДЕЛ
Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот)
Состав : 8 Pc S / set (Дното Позицијата на Прозорецот)
Направено : произведено во Кина
Материјал : Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме.
Сите продажни се конечни. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LB
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил модел:
ЗА 2016 ГОДИНА - ХОНДА ГРАЃАНСКИ СЕДАН
Специјални Функции :
Декорација & Заштита
Модел Година :
ЗА 2016 ГОДИНА - ХОНДА ГРАЃАНСКИ СЕДАН

Слични производи во категоријата