• Неодамнешно
  • -19 %
За Ford Избега Kuga Хром Задните Трупот Задната Врата На Врата Се Справи Со Сад Покрие 2013 2014 2015 2017 Трим Калапи Гарнитури Декорација

За Ford Избега Kuga Хром Задните Трупот Задната Врата На Врата Се Справи Со Сад Покрие 2013 2014 2015 2017 Трим Калапи Гарнитури

DEN 427.00
DEN 527.52

Количината на стоката
Това е достапна


Контактирајте Со Нас
· Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО!
.
· Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас ве молам, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така, и да ви даде повеќе попуст во следната цел.
Позитивни Повратни Информации
· Повратни информации е многу важно .
За Ford Избега Kuga 2013 2014 2015 2016 2017 Задните Трупот Задната Врата На Врата Се Справи Со Сад Маска
Забелешка : ве Молиме проверете форма на вашиот автомобил ист како нашиот фото покаже пред купување
Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS Хром Вклучува : 1 BUC /set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже тоа. Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна.
Политика На Враќање
· Откако ќе прими пакет, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот. Лесно инсталирање, без алатки.
· Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети.
· Да ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така, може да го напишете вашиот клиент е превозот адреса директно во вашата нарачка)
Увозни давачки
· Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение.
Производи
· Сите наши производи се 100% исто како фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете!
· Сите производи што ги нудиме се со висок квалитет и конкурентна цена.
· Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена.
· Доколку сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
2.5inch
Објектот Дијаметар:
5inch
Специјални Функции:
Заштита & Декорација
Модел Година:
За Ford ИЗБЕГА KUGA
Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
За Ford ИЗБЕГА KUGA
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.2kg
Автомобил модел:
За Ford ИЗБЕГА KUGA
Објектот Ширина:
2.5inch
Материјал:
ABS
Објектот Должина:
15inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Место на Потекло:
Guangdong, Кина(копно)
Состојба:
100% Сосема Нов

Слични производи во категоријата