• Неодамнешно
Luhuezu Нерѓосувачки Челик Предната Решетка го Скратува За Toyota Land Cruiser Prado LC150 Додатоци 2018

Luhuezu Нерѓосувачки Челик Предната Решетка го Скратува За Toyota Land Cruiser Prado LC150 Додатоци 2018

DEN 4752.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нерѓосувачки Челик Предната Решетка Покрие Скратува За Toyota Land Cruiser Prado LC150 Додатоци
1, За toyota land cruiser prado 2018 модели
2,2018=6pcs како слика шоу.
3, со Навој
4, лесно монтирање
5, контактирајте со нас за да добиете повеќе детали .

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Должина:
45cm
Бренд Име:
LUHUEZU
Автомобил модел:
toyota land cruiser prado
Објектот Ширина:
25cm
Модел Година:
2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Дијаметар:
25cm
Специјални Функции:
Декорација
Име На Модел:
fj150-FG
Објектот Висина:
15cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил Производител:
Тојота

Слични производи во категоријата