• Неодамнешно
  • -19 %
Автомобил Стил ABS Хром Автомобил Внатрешни работи на Задното Седиште Вода Чаша Носителот Панел Декорација Лента 3D Налепница За Hyundai ix35 2018

Автомобил Стил ABS Хром Автомобил Внатрешни работи на Задното Седиште Вода Чаша Носителот Панел Декорација Лента 3D Налепница

DEN 660.00
DEN 815.52

Количината на стоката
Това е достапна


Позитивни Повратни Информации
· Повратни информации е многу важно .
· Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас ве молам, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така, и да ви даде повеќе попуст во следната цел.
· Ние ќе ја испратите вашата парцели како подарок и го прогласи законот вредност под $50 за да се обидуваме се потрудиме да се избегне вашиот царинска такса.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение. 3 M автомобилската селотејп е во прилог .
· Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети.
· Доколку сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш. Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна.
Пад На Превозот
· Можете да го прикажете сите наши слики за вашите клиенти слободно.
Политика На Враќање
· Откако ќе прими пакет, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот.
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Производи
· Сите наши производи се 100% исто како фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете!
· Сите производи што ги нудиме се со висок квалитет и конкурентна цена.
· Да ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така, може да го напишете вашиот клиент е превозот адреса директно во вашата нарачка)
Увозни давачки
· Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Лесно инсталирање, без алатки.
· Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Должина:
20inch
Специјални Функции:
Заштита & Декорација
Бренд Име:
LARATH
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил модел:
ЗА HYUNDAI IX35 2018
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Модел Година:
ЗА HYUNDAI IX35 2018
Материјал:
ABS
Име На Модел:
ЗА HYUNDAI IX35 2018
Објектот Висина:
1inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Место на Потекло:
Guangdong, Кина(копно)
Состојба:
100% Сосема Нов

Слични производи во категоријата