• Неодамнешно
  • -9 %
За хонда, hrv година chrome за полнење chrome додатоци погоден ЗА Хонда, hrv / vezel 2015 година плоча декоративни калапи трим 28pcs

За хонда, hrv година chrome за полнење chrome додатоци погоден ЗА Хонда, hrv / vezel 2015 година плоча декоративни

DEN 9124.00
DEN 10026.72

Количината на стоката
Това е достапна

Точка име : за Хонда, HRV / VEZEL 2014 2015 2016 година хром комплет за во Автомобил модел : за Хонда, HR-V / VEZEL 2014 2015 2016 година (проверете внимателно со автомобил модел) Место на потекло : КИНА Состојба : 100% сите нови Квалитет : 28pcs / set Посебни карактеристики : Decaration & заштита
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме.
Сите продажни се конечни. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LB
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
За Хонда Vezel HR-V 2014 2015 2016 година
Специјални Функции :
Декорација & Заштита
Модел Година :
За Хонда Vezel HR-V 2014 2015 2016 година

Слични производи во категоријата