• Неодамнешно
  • -17 %
За Тојота CHR C-HR 2017 2018 Нерѓосувачки Челик Внатрешна + Надворешниот Задниот Браник Sill Багажникот Guard Педалата Заштитна Маска Автомобил Стил

За Тојота CHR C-HR 2017 2018 Нерѓосувачки Челик Внатрешна + Надворешниот Задниот Браник Sill Багажникот Guard Педалата Заштитна

DEN 3036.00
DEN 3658.56

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме бидете сигурни дека дел ќе нареди одговара пред сечење, сликарство, менување или завршен инсталација. Точно Ист како на Сликата Шоу.
Ние се стреми да достигне 100% клиентите задоволство стапка.
C ompatible Модел
( Овој Производ Е Автомобил Додатоци )
За Тојота CHR C-HR 2016 2017 2018
Ставка Опис
Материјал : Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик Вклучуваат : 2 buc/set за 1 автомобил . Вашето мислење е поддршката за нас и тоа може да ни помогне да се подобри. Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Ни e-mail првата ако мислите дека вашиот делови може да не одговара за било каква причина.
3 M Лепак
Инсталација метод Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина. Step2 : отстрани 3m лепак во грбот; Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!) Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours. она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот. Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во 24 часови во редовна недела дена, а 48 часа по викендот. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат. Ако имате било какви загриженост или прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации. Ви благодариме за сите ваши напори да се направи оваа продажба и купување искуство да биде среќен патување.
Добредојде
Добредојдовте на нашата продавница ! Се надевам да се постави долгорочни деловни односи со вас!
Објектот Состојба
100% Сосема Нов , Најдобар Квалитет .
Известување на Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија.
Контактирајте Со Нас
"Клиентите прво ,добра кредибилитет, супериорен квалитет, најдобра услуга" е нашиот постојан ветување на клиентите и дома и во странство .
Загуби или Штета
Политика на враќање детали
Ако примите вашата точка штета, ве молиме, контактирајте нашата служба за корисници тим во рок од 48 часа
Ако не го добиете вашиот објект по испорака потврда може да контактирате со нашата служба за корисници тим за да започнете трага со превозникот.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Kadore
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил модел:
За Тојота CHR C-HR 2016 2017 2018
Објектот Висина:
5cm
Објектот Дијаметар:
1inch
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Објектот Тежина:
2.1kg
Модел Година:
2016-2018
Име На Модел:
124731
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
100m
Објектот Ширина:
10m
Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил Производител:
За Тојота CHR C-HR 2016 2017 2018

Слични производи во категоријата